Wesela

26.11.2015
/ / /
Komentowanie wyłączone

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Szczególny dzień wymaga szczególnej oprawy – najlepszej kuchni, obsługi muzycznej, itp. Liczy się każdy szczegół, nic nie może zostać pozostawione same sobie. W Centrum Turystycznym “Wrota Polesia” wiemy o tym, dlatego nasza oferta dla Nowożeńców zawiera wszystko, co najlepsze! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją “Wrót” i organizację przyjęcia weselnego właśnie u nas. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i kompleksowa usługa sprawią, że zadbamy o Was, Drodzy Goście, po królewsku!

12419105_840192212770284_5347363441284573903_o

Pakiety ofert weselnych dla Par Młodych:

Przyszłe Pary Młode mogą liczyć na spory wybór wśród pakietów naszej oferty. Do wyboru mamy trzy atrakcyjne pakiety na organizację przyjęcia weselnego. Do każdego z pakietu można dobrać usługi dodatkowe.

– Pakiet Standard zawiera najbardziej podstawową ofertę. W nim w cenie oferujemy dodatkowo serwis herbaciano-kawowy.

– Pakiet Srebrny w cenę pakietu poza serwisem herbaciano-kawowym wchodzi dodatkowo dekoracja sali weselnej żywymi kwiatami, pokrowce i szarfy na krzesła, kurtynę za Parą Młodą, 10 procent rabatu na stoły tematyczne.

Możliwość komponowania menu, komfortowy pokój ze śniadaniem dla Pary Młodych w gratisie.

– Pakiet Złoty zawiera kompleksową obsługę przyjęcia weselnego, serwis herbaciano-kawowy i sporo wyjątkowo atrakcyjnych dodatków. W ramach prezentu Para Młoda otrzymuje dekorację stołów, pokrowce i szarfy na krzesła, zestaw spersonalizowanego, ręcznie malowanego 24-karatowym złotem szkła, kurtynę za Parą Młodą, stół owocowy i fontannę czekoladową, deser sycylijski granita w trzech smakach, czerwony dywan na wejściu do lokalu.

50 procent rabatu na transport gości weselnych do 20 km od lokalu, 25 procent rabatu na 12 stoły tematyczne – serowy, rybny i deserowy, zniżkę na pokoje hotelowe dla gości w noc weselną. Bardzo bogate menu z dodatkową możliwością zróżnicowania dań.

UWAGA PROMOCJE!
Pary, które zdecydują się na organizację swojego przyjęcia weselnego w piątek, lub niedzielę (z wykluczeniem świąt) mogą liczyć na 10 procent rabatu przy zamówieniu Złotego Pakietu!

Pary, które zdecydują się zorganizować swoje przyjęcie weselne w naszym lokalu otrzymają również zwrot części kosztów transportu gości. Promocja dotyczy pakietu Złotego – 50 procent! Centrum Turystyczne Wrota Polesia w Sawinie zwraca część kosztów transportu gości do 20 kilometrów od lokalu. Promocja dotyczy autobusów 58-osobowych, 36-osobowych, 35-osobowych, 23-osobowych i 19-osobowych.

 

Komentowanie jest wyłączone.

 • Kontakt

  Centrum Turystyczne „Wrota Polesia”
  ul. Kościelna 41
  22-107 Sawin
  tel./fax (82) 564-36-41
  tel. kom. 519 105 177, 519 105 188
  wrotapolesia@podgorka.pl

 • O nas

  Sala konferencyjna, elegancka sala bankietowa i kominkowa oraz komfortowe pokoje hotelowe – to tylko część oferty, jaką ma do zaproponowania "Centrum Turystyczne – Wrota Polesia".

 • Newsletter

 • Facebook

  Facebook By Weblizar Powered By Weblizar